Forum / Συζητήσεις

23/09/2013 18:53
Νομίζω ότι ο μηδενισμός του σκορ είναι αρκετά ανώδυνος και ο αριθμός των μηδενισμών θα έπρεπε να είναι πιο εμφανής στο προφιλ του χρήστη προκειμένου να αποθαρρύνονται να τον χρησιμοποιούν με ευκολία οι παίκτες. Διαφορετικά, η εύκολη λύση είναι να ποντάρουν όλοι σε απίθανα σημεία μέχρι να τους κάτσει και να πλασαριστούν ψηλά στην κατάταξη, αφού σε κάθε τους αποτυχία έχουν τη δυνατότητα να μηδενίζουν και να δοκιμάζουν ξανά. Αυτό όμως είναι ξεκάθαρα άδικο για όσους προσπαθούν να ανέβουν στην κατάταξη με φυσιολογικό ρυθμό.

22/10/2013 00:26
paxar0s

(23/09/2013 23:41)

salmeida

Χωρίς Τίτλο

eisai ligotero apo mina sto site kai exeis 136 skor...ti na sou pw salmeida kwlofardo na se xaraktirisw,,pousti,,kwlo..oti kai na se xaraktirisw exeis 136 skor

paxar0s

(23/09/2013 23:46)

salmeida

Χωρίς Τίτλο

xaxax nai ;) exw to avenida egw epiasa 7sin tin rubin kazan tin perasmenh pemth kai me anevase 135 skor...epesa shmera sta 132 kai se vlepw 136 esena kai pathenw plaka!!

paxar0s2

(29/09/2013 01:03)

salmeida

xaxaxaxaxaxa

xaxaxax ontws file oute egw den katalava ti mou symvenei!! exw kamia dekaria logariasmous kai psifizw ola ta mats ana 5ades 7+ oti vgenei to pianw..xreiazete kai i tixi veveia gia na anevw 140 score apo to avenida tin pemth eixa over kai g/g inter kai athletic bilbao...sto 60kai kati edine to 0-1 kai ta anatroparane se 2-1 mono apo auta epiasa +4 monades..itan kai to x/x tou corinthians-gremio p epiasa kai apo 129 skor anevhka 140! tha pesw kapote dn ginete alliws xaxax :) igeia na exoume file kai ola ta alla asta n pane edw xasame to stoixhma apo tin real 0-1 apo to 11' kai den mphke allo goal p to eixa 2-3 termata...kai sto avenida kanw ta panw katw! alles fores me thelei alles fores oxi auth h gamhmenh i tyxh :P

22/10/2013 00:40
ΦΙΛΕ Greektipsters.com ΜΙΑ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΟΠΩΣ ΑΥΤΕΣ ΠΟΥ ΑΝΑΦΕΡΕΙΣ ΕΙΝΑΙ ΤΟΥ PAXAROY ΟΠΩΣ ΠΡΟΚΥΠΤΕΙ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΑ ΜΥΝΗΜΑΤΑ ΣΤΟ ΑΛΛΟ ΜΟΥ ACCOUNT...SE ΕΝΗΜΕΡΩΝΩ ΦΙΛΕ ΟΤΙ Ο ΙΔΙΟΣ Ο ADMIN ΚΑΝΕΙ ΧΡΗΣΗ ΤΩΝ ΜΗΔΕΝΙΣΜΩΝ ΚΑΙ ΡΙΧΝΕΙ ΣΥΝΕΧΕΙΑ +7 ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΤΟ ΠΙΑΣΕΙ Ο ΙΔΙΟΣ ΚΑΙ Η ΠΑΡΕΑ ΤΟΥ...ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΚΑΠΟΙΕΣ ΦΟΡΕΣ ΠΛΗΣΙΑΣΑ ΤΑ ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ ΤΟΥ ΣΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΘΕΣΗ ΚΑΙ ΒΛΕΠΑΝΕ ΕΠΙΚΥΝΔΥΝΑ ΚΑΙ ΣΤΑΘΕΡΑ ΟΤΙ ΕΠΕΙΤΑ ΤΩΝ 300 ΨΗΦΩΝ Η ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΜΟΥ ΑΝΕΒΑΙΝΕ ΣΤΑΘΕΡΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΠΕΦΤΕ ΟΠΩΣ ΟΛΩΝ ΤΩΝ TOP USERS ΕΔΩ ΜΕΣΑ..ΤΙ ΚΑΝΑΝΕ ΤΟΤΕ ΤΑ ΜΑΣΤΟΡΙΑ ΜΠΑΙΝΑΝΕ ΜΕ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΑ ACCOUNTS ΜΕ ΠΡΟΚΑΛΟΥΣΑΝΕ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΜΕ ΥΒΡΙΣ ΚΑΙ ΠΡΟΣΒΟΛΕΣ ΣΤΟ ΠΡΟΣΩΠΟ ΜΟΥ ΓΙΑ ΝΑ ΕΚΝΕΥΡΙΣΤΩ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟΥΣ ΒΡΙΣΩ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΔΗΘΕΝ ΜΕ ΕΚΑΝΕ ΔΙΑΓΡΑΦΗ Ο ADMIN GIA ΕΞΥΒΡΙΣΗ ΚΑΙ ΚΑΛΑ ΣΕ ΑΛΛΟΥΣ ΧΡΗΣΤΕΣ...ΕΧΩ ΔΙΑΓΡΑΦΕΙ ΗΔΗ 3 ΦΟΡΕΣ ΜΕ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ 128 ΒΑΘΜΟΥΣ ΚΑΙ ΠΑΝΩ ΚΑΙ ΣΤΙΣ 3..ΚΑΙ ΚΑΛΑ ΕΠΕΙΔΗ ΕΒΡΙΖΑ..ΜΕ ΠΡΟΚΑΛΟΥΣΑΝΕ ΔΗΛΑΔΗ ΚΑΙ ΕΒΡΙΖΑ...ΚΑΙ ΠΛΕΟΝ ΕΠΕΙΔΗ ΞΕΡΟΥΝΕ ΟΤΙ ΑΝ ΑΣΧΟΛΗΘΩ ΤΟ ΦΤΑΝΩ 150 ΓΙΑ ΠΛΑΚΑ ΤΟ ΚΑΝΟΥΝΕ ΣΥΣΤΗΜΑ ΜΕ ΠΡΟΚΑΛΟΥΝΕ ΓΙΑ ΝΑ ΒΡΙΣΩ (ΕΧΩ ΑΥΤΟ ΤΟ ΚΑΚΟ ΕΛΛΑΤΩΜΑ ΚΑΙ ΤΟ ΓΝΩΡΙΖΟΥΝ ΚΑΛΑ) ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΜΕ ΔΙΑΓΡΑΦΟΥΝ...ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΠΛΕΟΝ ΕΧΩ ACCOUNTS POY ΔΕΝ ΣΧΟΛΙΑΖΩ ΚΑΘΟΛΟΥ ΚΑΙ ΔΕΝ ΓΝΩΡΙΖΟΥΝ ΟΤΙ ΕΙΜΑΙ Ο ΚΟΛΗΤΟΣ ΤΟΥ BETMAKER OΠΩΣ ΑΥΤΟ ΤΟΥ SALMEIDA...ENA APO TA ACCOUNTS ΠΟΥ ΕΧΩ ΚΑΙ ΕΚΑΝΑ ΓΝΩΣΤΑ ΑΦΟΥ ΠΛΕΟΝ ΕΠΕΣΕ Η ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΜΟΥ ΓΙΑΤΙ ΕΚΑΝΑ ΚΑΤΙ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΣΜΟΥΣ...ΔΗΛΑΔΗ ΓΙΑΤΙ ΣΤΑ ΓΡΑΦΩ ΟΛΑ ΑΥΤΑ??ΔΙΟΤΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΛΕΣ ΕΙΝΑΙ 100% ΟΡΘΟΛΟΓΙΚΟ ΑΛΛΑ ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΤΟ ΑΒΑΝΤΑΡΕΙ Ο ΙΔΙΟΣ Ο ΑΔΜΙΝ ΓΙΑ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΤΟΥ ΚΑΙ ΤΑ ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ ΤΟΥ...ΟΠΟΤΕ ΧΤΥΠΑΣ ΣΤΟΥ ΚΟΥΦΟΥ ΤΗΝ ΠΟΡΤΑ...ΑΛΛΟ ΕΝΑ ΠΑΡΑΔΕΙΓΜΑ Ο LAZIOIRIREDICOLO AYTOS ΕΦΤΑΣΕ ΠΑΛΙ ΤΟΠ ΠΕΝΤΑΔΑ...ΕΕ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΧΕΙ ΚΑΙ 1000 ΜΗΔΕΝΙΣΜΟΥΣ Ο ΤΥΠΟΣ...ΕΕΕ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΠΙΑΝΕΙ ΕΝΑ +7 ΜΕ 25 ΑΠΟΔΟΣΗ ΚΑΙ ΑΝΕΒΑΙΝΕΙ ΤΟΠ USERS...ΑΛΛΑ ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΘΑ ΤΟΑΦΗΣΩ ΕΓΩ ΝΑ ΓΙΝΕΤΑΙ ΓΙΑ ΠΟΛΥ ΚΑΙΡΟ!!ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΤΑ 8 ACCOUNTS APO 1-8 DIKA MOY,...ΑΔΙΚΙΑ ΑΥΤΟ ΓΙΑ ΚΑΤΙ ΧΡΗΣΤΕΣ ΣΩΣΤΟΥΣ ΟΠΩΣ ΕΣΥ...ΑΛΛΑ ΚΑΤΙ ΠΑΧΑΡΟΥΣ ΑΣΧΕΤΟΥΣ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΘΕΣΗ ΝΟ 1 ΚΑΙ ΝΑ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΠΙΟ ΠΑΝΩ Ο ΓΡΑΦΙΚΟΣ Ο ΚΩΜΝΙΚΟΤΡΑΓΙΚΟΣ ΟΤΙ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΚΟΛΟΦΑΡΔΟΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΜΕ ΤΟΝ SALMEIDA ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΡΙΞΕΙ ΑΠΟΔΟΣΗ ΠΑΝΩ ΑΠΟ 5 ...ΑΝ ΔΙΑΒΑΣΕΙΣ ΤΑ ΜΥΝΗΜΑΤΑ ΠΟΥ ΜΟΥ ΣΤΕΛΝΕΙ ΜΕ ΑΠΟΚΑΛΕΙ ΚΑΙ ΚΟΛΟΦΑΡΔΟ ΤΟ ΧΑΜΕΝΟ ΜΕ 2 +7 25 ΑΠΟΔΟΣΗΣ...Ο ΠΑΧΑΡΟΣ ΑΠΟΛΑΥΣΕ ΒΟΥΤΥΡΟΜΠΕΜΠΕ ΒΛΑΚΑ..ΕΚΑΝΑ COPY PAISTE ΤΑ ΜΥΝΗΜΑΤΑ ΓΙΑ ΝΑ ΑΝΤΙΛΗΦΘΕΙΣ ΓΙΑ ΤΙ ΠΑΛΙΚΑΡΑΚΙ ΜΙΛΑΜΕ..ΕΕΕ Ο ADMIN FANTΑΣΟΥ ΕΙΝΑΙ ΚΟΛΗΤΟΣ ΤΟΥ ΑΥΤΟΣ ΚΑΙ Ο ΠΕΤΡΟΣ ΛΑΖΙΟIREDICOLO KLP ΕΙΝΑΙ ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ ΟΛΟΙ ΜΙΑ ΠΑΡΕΟΥΛΑ...ΟΠΟΤΕ ΑΔΙΚΑ ΠΟΣΤΑΡΕΣ ΑΥΤΟ ΤΟ ΘΕΜΑ...

22/10/2013 01:18
ΕΔΩ ΣΟΥ ΛΕΩ ΔΕΝ ΤΟΛΜΑΩ ΝΑ ΤΟ ΦΤΑΣΩ 130 ΚΑΙ ΝΑ ΕΧΩ ΤΗΝ BETMAKER ΣΤΑΜΠΑ ΠΟΥ ΒΑΖΩ ΣΤΟ ΠΡΟΦΙΛ ΜΟΥ...Η ΔΙΑΓΡΑΦΗ ΤΟΥ ACCOUNT ΕΙΝΑΙ ΔΕΔΟΜΕΝΗ ΑΠΟ ΤΟΝ ADMIN KAI ME SYNOPTIKES ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΕΣ...ΔΗΛΑΔΗ ΕΓΩ ΦΑΝΤΑΣΟΥ ΔΕΝ ΕΧΩ ΜΟΝΟ ΤΟΝ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΙΣΜΟ ΤΩΝ ΜΗΔΕΝΙΣΜΩΝ ΚΑΙ +7 ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΤΟ ΠΙΑΣΟΥΜΕ..ΑΛΛΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΧΩ ΚΑΙ ACCOUNTS ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΣΧΟΛΙΑΖΩ ΚΑΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΧΑΒΑΛΕΔΑΚΟ ΟΠΩΣ ΠΑΛΙΑ ΣΤΑ ΜΑΤΣΑΚΙΑ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΜΕ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ Η ΠΑΡΕΑ ΤΟΥ ADMIN KAI FAV DIAGRAFH...ΚΑΛΑ ΤΑ ΠΑΩ ΜΕ ΤΟ ΝΕΟ ΜΟΥ LOOK ΠΑΝΤΩΣ...ΕΧΩ ΗΔΗ 3 ACCOUNTS STOYS TOP 8 KAI DEN ME XEI PAREI ΧΑΜΠΑΡΙ ΚΑΝΕΙΣ ΧΙΧΙΧΙΧΙΧΙ....ΕΕ ΞΕΡΕΙΣ ΔΕΝ ΒΑΖΩ ΣΗΜΑΙΑ ΤΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΟΥΤΕ ΤΗΝ ΓΝΩΣΤΗ ΜΠΑΛΑ ΠΟΥ ΜΕ ΠΡΟΔΙΔΟΥΝΕ..ΚΑΙ ΔΕΝ ΣΧΟΛΙΑΖΩ ΠΛΕΟΝ....ΓΙΑΤΙ ΟΛΑ ΑΥΤΑ???ΔΙΟΤΙ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΕΧΩ 200 ΑΝ ΔΕΝ ΜΟΥ ΕΙΧΕ ΔΙΑΓΡΑΨΕΙ 3 ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟΥΣ ΑΠΟ 130 ΕΚΑΣΤΟΣ....ΚΑΙ ΤΟ ΠΑΩ ΣΤΑ ΚΡΥΦΑ ΜΗΠΩΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΕ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ....ΤΙΠΟΤΑ ΦΙΛΕ 5 ΑΛΗΤΑΚΙΑ ΕΙΝΑΙ ,ΚΑΙ Ο ΕΝΑΣ ΕΙΝΑΙ O ADMIN ,ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΠΑΡΕΟΥΛΑ...ΚΑΙ ΟΛΗ Η ΖΩΗ ΤΟΥΣ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ ΤΟ SITE...ALLA ΘΑ ΤΟΥΣ ΤΟ ΠΑΡΩ ΤΟ SITE ΣΙΓΑ ΣΙΓΑ ΕΤΣΙ ΓΙΑΤΙ ΜΕ ΠΡΟΚΑΛΕΣΑΝΕ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΜΙΚΡΟΥΛΗΔΕΣ...ΑΝΤΕ ΤΑ ΛΕΜΕ ΦΙΛΟΣ

22/10/2013 11:31
Τι να πω ρε παιδιά. Δικό τους είναι το site και κάνουν ότι θέλουν. Δικαίωμα τους είναι εξάλλου... Απλά αναγκάζουν τους πάντες να μπουν στην ίδια λογική και έτσι χάνει το ενδιαφέρον του το παιχνίδι αφού ουσιαστικά είναι ΤΖΟΚΕΡ όχι στοίχημα. Ε

Απάντηση

Σχόλιο:  

Για τη συμμετοχή σας στη συζήτηση απαιτείται εγγραφή.

Παίξε Online Στοίχημα

Δοκίμασε μία από τις παρακάτω δοκιμασμένες και νόμιμες Ελληνικές στοιχηματικές εταιρίες: