Forum / Συζητήσεις

30/07/2013 13:27
Εχω ενα προβλημα με την ΒΕΤ365 και ηθελα να το συζητησω μαζι σας,γιατι τα εχω παρει στο κρανιο.Την περασμενη Κυριακη 21/7 επαιξα 2 στοιχηματα ενα με 6 Χ ζητωντας 3 4 5 6 με 60 λεπτα και ενα με 3Χ ξερα με 10 ευρω.Ενας απο τους αγωνες και στα 2 στοιχηματα ηταν το ΜΕΛΓΑΡ_- ΓΙΟΥΝΙΒΕΡΣΙΤΑΡΙΟ του ΠΕΡΟΥ. Το παιχνιδι αυτο διεκοπη στο 83 ενω το σκορ ηταν 2-2 η τελειωσε κανονικα οπως το δινουν ολα τα SITE !!! Εχουν περασει 8 ημερες και ακομα η ΒΕΤ δεν εχει διευθετησει το στοιχημα αντιθετα με ολες τις αλλες εταιρειες το επισημο Site της FIFA και το επισημο Site της ομοσπονδιας Περου που το εχουν ως τελικο αποτελεσμα 2-2.Εχω στειλει 5 MAIL στην ΒΕΤ και μου απαντουν σαν ΡΟΜΠΟΤ να περιμενω δεν εχουν το τελικο αποτελεσμα.Τι μπορω να κανω λοιπον σ αυτην την περιπτωση;Ιδου η αποροια.Στην χειροτερη ακομα και αν το περασουν σαν μοναδα μου κρατουν δεσμευμενο ενα σημαντικο ποσο.Με ποιο τροπο μπορω να τους πιεσω ξερει κανεις;Ευχαριστω και συγνωμη που σας κουρασα.

30/07/2013 13:45
pantws sto olimpiakos-panathinaikos pou eixe anavlithi 2 lepta prin to telos an thimame kala to dieftheisan san 2plo

30/07/2013 15:17
EXEI ANIXTI SINOMILIA H BET365 MILA KAI MAZI TOYS GIA PIO SIGOYRA...

30/07/2013 16:07
Εχω μιλησει και τηλεφωνικα και παρολιγο να μου κλεισουν τον λογαριασμο γιατι τους τα εχωσα χοντρα,επειδη απαντουν στερεοτυπα.Δεν μπορουν να μου πουν κατα προσεγγιση το χρονικο περιθωριο που θα κλεισουν τα στοιχηματα.Δηλαδη περιμενε κυριε μεχρι του χρονου,γινονται αυτα τα πραγματα απο μια εταιρεια που θελει να λεγετε και κορυφαια;

30/07/2013 16:12
Αυτη ειναι η απαντηση τους 9 ημερες μετα το ματς και ειναι ιδια οπως παντα.

Θα θέλαμε να σας ενημερώσουμε ότι ο αγώνας ΦΒ Μελγκάρ v Ουνιβερσιτάριο διακόπηκε και επειδή εντάσσεται στην εξαίρεση του κανόνα της εταιρείας περιμένουμε επίσημη επιβεβαίωση του αποτελέσματος ώστε να μπορέσουμε να προχωρήσουμε σε ανάλογη διευθέτηση.

Ο κανόνας έχει ως εξής:

Σε περίπτωση διακοπής του αγώνα πριν τη συμπλήρωση 90 λεπτών, τα στοιχήματα ακυρώνονται, εκτός από εκείνα των οποίων η διευθέτηση έχει ήδη κριθεί. Η αγορά πρέπει να καθοριστεί πλήρως για να ισχύουν τα στοιχήματα. Για παράδειγμα, στοιχήματα για τον πρώτο παίκτη που θα σκοράρει ή το πρώτο γκολ θα ισχύουν αν ένα γκολ έχει επιτευχθεί κατά τη στιγμή της διακοπής.

H μόνη εξαίρεση σε αυτόν τον κανονισμό είναι οι αγώνες συλλόγων Νοτίας Αμερικής όπου οι αγορές Τελικού Αποτελέσματος και Διπλής Ευκαιρίας (πριν τον αγώνα και Σε-Εξέλιξη) θα διευθετούνται με βάση το σκορ την στιγμή της διακοπής, εφόσον το αποτέλεσμα ισχύει στο συγκεκριμένο πρωτάθλημα.

Έχουμε προωθήσει τα στοιχήματά σας στο αρμόδιο τμήμα των traders για εξέταση και διευθέτηση και θα σας ενημερώσουμε το συντομότερο δυνατό όταν και θα λάβουμε την απάντησή τους.

31/07/2013 17:01
καλη υπομονη φιλε κ θα στο πληρωσουν το δελτιο δε τους συμφερει να κανουν αλλιως αν εχεις ορεξη να ασχοληθεις ζητα να μιλησεις με καποιον προισταμενο ή διευθυντη του τμηματος κ με ωραιο τροπο δωσε τους να καταλαβουν οτι εισαι προθυμος να τους καταγγειλεις στην αρμοδια αρχη κ στον συνηγορο του καταναλωτη....

ΩΚΚΚΚΚΚΚΚΚΚΚΚ

Απάντηση

Σχόλιο:  

Για τη συμμετοχή σας στη συζήτηση απαιτείται εγγραφή.

Παίξε Online Στοίχημα

Δοκίμασε μία από τις παρακάτω δοκιμασμένες και νόμιμες Ελληνικές στοιχηματικές εταιρίες: