Forum / Συζητήσεις

Επιλογή κατηγορίας » Συζήτηση για το Ποδόσφαιρο » ΟΙ 11 ΚΑΛΥΤΕΡΟΙ ΕΛΛΗΝΕΣ ΟΛΩΝ ΤΩΝ ΕΠΟΧΩΝ
01/05/2013 18:31
Επειτά απο ψηφοφορία στα εντευκτήρια μας στην λέσχη BETMAKER BET CLUB (ΛΕΣΧΗ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΩΝ ΠΑΙΚΤΩΝ ΣΤΟΙΧΗΜΑΤΟΣ ΕΛΛΑΔΟΣ),σας κοινοποιούμε το αποτέλεσμα της ψηφοφορίας μελών της λέσχης μας, για τους 11 καλύτερους Έλληνες Ποδοσφαιρίστες όλων των εποχών με κριτήρια αξιολόγησης την τεχνική κατάρτηση,τις επιτυχίες των ομάδων τους και την συνεισφορά τους σε αυτές, καθως και την αφανή δουλεία μέσα στα γήπεδα.Η ψηφοφορία διεξήχθει με διαφανή μέθοδο και ψηφίσανε όλα τα μέλη μας επαγέλματιες παίκτες στοιχήματος όλων των ηλικιών,κορυφαίοι γνώστες του Ελληνικού Ποδοσφαίρου.Επιλέχθηκαν 11 και όχι δέκα ,δεδομένου οτί μια ποδοσφαιρική ομάδα αποτελείται απο 11 ποδοσφαιριστές.Η ψηφοφορία όμως όπως θα διακρίνετε δεν θα ανάδυκνυε απαραίτητα μιά εντεκάδα με τερματοφύλακα ,στόπερ,τα μπάκ τους μέσους, και τους επιθέτικους.Απλά τους καλύτερους 11 όλων των επόχων βάση των ανωτέρων κριτηρίων ανεξαρτήτου θέσης.

OI ΚΑΛΥΤΕΡΟΙ 11 ΕΛΛΗΝΕΣ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΣΤΕΣ ΟΛΩΝ ΤΩΝ ΕΠΟΧΩΝ

1.ΒΑΣΙΛΗΣ ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΗΣ (ΗΡΑΚΛΗΣ)

2.ΓΙΩΡΓΟΣ ΔΕΛΗΚΑΡΗΣ (ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ-ΠΑΟ)

3.ΜΙΜΗΣ ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ (ΝΕΑ ΝΙΚΟΜΗΔΕΙΑ ΒΕΡΟΙΑΣ- ΑΕΚ-ΠΑΓΚΥΠΡΙΟΣ Ν.Υ)

4.ΘΑΝΑΣΗΣ ΜΠΕΜΠΗΣ (ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ-ΦΩΣΤΗΡΑΣ-ΒΥΖΑΝΤΑΣ)

5.ΜΙΜΗΣ ΔΟΜΑΖΟΣ (ΠΑΟ-ΑΕΚ)

6.ΝΙΚΟΣ ΑΝΑΣΤΟΠΟΥΛΟΣ (ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ-ΑΒΕΛΙΝΟ-ΙΩΝΙΚΟΣ)

7.ΤΡΑΙΑΝΟΣ ΔΕΛΛΑΣ (ΑΡΗΣ/ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ/ΣΕΦΙΛΝΤ/ΑΕΚ/ΠΕΡΟΥΤΖΙΑ/ΡΟΜΑ)

8.ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΟΥΔΑΣ (ΠΑΟΚ)

9.ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΣΑΡΑΒΑΚΟΣ (ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ-ΠΑΟ-ΑΕΚ)

10.ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΖΑΓΟΡΑΚΗΣ (ΚΑΒΑΛΑ-ΠΑΟΚ-ΛΕΣΤΕΡ-ΑΕΚ-ΜΠΟΛΟΝΙΑ)

11.ΑΝΘΙΜΟΣ ΚΑΨΗΣ (ΠΑΟ)<<< ΙΣΟΒΑΘΜΙΑ>>> ΓΙΩΡΓΟΣ ΣΙΔΕΡΗΣ(ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ-ΑΝΤΒΕΡΠ)

01/05/2013 18:50
ΓΙΑ ΤΗΝ ΙΣΤΟΡΙΑ ΑΞΙΖΕΙ ΝΑ ΑΝΑΦΕΡΟΥΜΕ ΟΤΙ ΣΤΗΝ ΔΕΚΑΤΗ ΤΡΙΤΗ ΘΕΣΗ ΘΕΣΗ ΙΣΟΒΑΘΜΙΣΑΝ ΟΙ ΗΛΙΑΣ ΥΦΑΝΤΗΣ,ΘΩΜΑΣ ΜΑΥΡΟΣ,ΚΑΙ ΓΙΑΝΝΗΣ ΚΥΡΑΣΤΑΣ,ΤΑΚΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΣ (ΤΕΡΜΑΤΟΦΥΛΑΚΑΣ)ΑΠΟ 3 ΨΗΦΟΥΣ.

02/05/2013 10:58
ΚΑΛΑ ΚΛΕΙΣΤΕ ΤΗΝ ΛΕΣΧΗ ΚΑΙ ΑΝΟΙΞΤΕ ΣΟΥΒΛΑΤΖΙΔΙΚΟ.

ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΑΙ ΝΑ ΕΧΕΤΕ ΜΕΣΑ ΔΕΛΛΑ ΚΑΙ ΖΑΓΟΡΑΚΗ ΚΑΙ ΔΕΝ ΑΝΑΦΕΡΕΤΑΙ ΚΑΝ ΤΟ ΜΕΓΑΛΟ ΝΕΣΤΟΡΙΔΗ ή τον Σιδερη του γαυρου.

02/05/2013 11:10
*ακυρο για Σιδερη, τωρα το ειδα.

03/05/2013 01:01
O NESTORIDHS ΗΤΑΝ ΛΙΓΟ ΠΙΟ ΚΑΤΩ ΑΠΛΑ ΑΝΑΦΕΡΩ ΟΤΙ ΨΗΦΙΣΑΝΕ 4 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ 3 ΒΑΖΕΛΟΙ 2 ΠΑΟΚΤΖΗΔΕΣ 4 ΑΕΚΤΖΗΔΕΣ ΠΟΥ ΕΙΜΑΣΤΕ ΣΤΗΝ ΛΕΣΧΗ ΣΟΥΒΛΑΤΖΙΔΩΝ ΠΟΥ ΛΕΣ..

03/05/2013 01:02
ΟΧΙ ΟΠΑΔΟΙ ΟΜΩΣ ΑΛΛΑ ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΠΟΥ ΒΓΑΖΟΥΝ ΧΡΗΜΑΤΑ ΜΕ ΤΟ ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΟ...ΣΟΥΒΛΑΤΖΗΔΕΣ ΟΠΩΣ ΘΕΣ ΠΑΡΤΟ....ΜΕΡΟΚΑΜΑΤΙΑΡΗΔΕΣ ΤΟ ΛΕΩ ΕΓΩ...

03/05/2013 01:04
Ο ΔΕΛΛΑΣ ΠΗΡΕ ΕΝΑ ΕΥΡΩΠΑΙΚΟ ΜΕ ΤΗΝ ΕΘΝΙΚΗ ΟΜΑΔΑ ΣΟΥ ΥΠΕΝΘΥΜΙΖΩ ΒΕΒΑΙΑ ΦΙΛΕ ΜΟΥ..

03/05/2013 01:40
Ο Νεστορίδης φίλε δεν πήρε τίποτα,όπως και ο Γίουτσος που θα μπορούσες να αναφέρεις ακόμα,ο Ζαγόρακης όμως και ο Δέλλας ιδίαιτερα θεωρήται ο κορυφαίος αμυντικός εκείνης της διοργάνωσης (EURO 2004) αν θύμασαι.Και έπεζαν με ανρί,ζιντάν και ρονάλντο φίγκο να σου υπενθυμήσω ξανά!

03/05/2013 02:00
Παιδιά δεν πρέπει να το βλεπουμέ οπαδικά!Γιατί τότε θα μπούν οι Ολυμπιακοί θα γράφουν για Κρητικόπουλο ,Ρώσσιδη ,Γίουτσο,Γεωργάτο και καμία 15ρια ακόμα παικταράδες,θα βγούν και ο βάζελοι θα γράφουν για Αντωνιάδη,οι Παοκτζήδες για Σαράφη,και οι Αεκτζήδες για Μαυρό,Νεστορίδη,Μανολά κλπ κλπ..Εδώ ψηφήσανε επαγγελματιές παίκτες στοιχήματος παγκόσμιας κλάσσης, και αν μην τι άλλο εκτός απο το αδιαμφησβήτο κύρος της ψηφοφορίας, που δημοσιεύτηκε και σε Αθλητικές εφημερίδες του εξωτερικού (μόνο από Ελληνικές δεν πήραμε δημοσίευση)δεν χωράει καμία ανφισβήτηση η εγκυρότητα και διαφάνεια της ψηφοφορίας καθώς και η τέραστια σημασία μιας τέτοιας ψηφοφορίας για το Ελληνικό ποδόσφαιρο από τους κορυφαίους επαγγέλματιες παίκτες στοιχήματος..Κυρός ανάλογο με τις ψηφοφορίες και τα στατιστικά της fifa, αλλά χωρίς το φιλτράρισμα και την άγνοια που υφίσταται στην fifa.H opοία και πάλι επηρεάζεται απο τους ευρωπαίους επαγγελματίες παίκτες στοιχήματος ούτως η άλλως!

03/05/2013 08:58
1)ΧΜΑΝ=ΒΕΝΝΥΗΙLL=ΑΛΛΑ 3-4 ΑΚΚΑΟΥΝΤ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΔΙΑΓΡΑΦΕΙ.

2)ΣΤΑΜΑΤΑ ΝΑ ΖΑΛΙΖΕΙΣ ΤΟ ΚΟΣΜΟ ΚΑΙ ΣΤΑ ΣΧΟΛΙΑ ΜΕ ΤΗΝ ΥΠΟΤΙΘΕΜΕΝΗ ΠΑΡΕΑ ΣΟΥ΄΄ΤΟ ΒΕΤΜΑΚΕΡ ΚΛΑΜΠ΄΄

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩΣ ΝΑ ΣΧΟΛΙΑΖΕΙΣ ΑΓΩΝΕΣ Κ ΤΟ ΤΖΙΡΟ ΚΑΙ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΑΛΛΑ ΜΗΝ ΓΙΝΕΣΑΙ ΚΟΥΡΑΣΤΙΚΟΣ ΜΕ ΤΟ ΔΗΘΕΝ ΄΄ΚΛΑΜΠ΄΄

3)ΘΕΣ ΝΑ ΠΕΙΣ ΨΕΜΜΑΤΑ ΠΕΣ ΤΑ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΠΙΟ ΟΡΘΑ ΚΑΙ ΚΑΤΑΝΟΗΤΑ, ΝΟΙΑΣΤΗΚΑΝ ΤΩΡΑ ΟΙ ΕΦΗΜΕΡΙΔΕΣ ΤΟΥ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟΥ ΝΑ ΔΗΜΟΣΙΕΥΣΟΥΝ ΤΗΝ ΔΗΘΕΝ ΔΗΜΟΣΚΟΠΗΣΗ ΣΑΣ.ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΘΕΜΑΤΑ ΝΑ ΒΑΛΟΥΝ ΚΑΙ ΕΙΠΑΝ ΝΑ ΠΡΟΒΑΛΛΟΥΝ ΕΣΕΝΑ.

4)ΓΕΛΑΕΙ Ο ΚΟΣΜΟΣ ΠΟΥ ΛΕΣ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΟΤΙ ΘΑ ΚΛΕΙΣΕΙΣ ΜΙΑ ΣΤΟΙΧΗΜΑΤΙΚΗ ΕΤΑΙΡΕΙΑ(ΔΝ ΛΕΩ ΟΝΟΜΑ, ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΣΤΑ ΣΧΟΛΙΑ ΣΟΥ)

ΝΑ ΞΕΡΕΙΣ ΕΧΕΙΣ ΤΙΣ ΕΥΧΕΣ ΟΛΩΝ, ΚΟΨΕ ΜΑΣ ΤΟ ΤΖΟΓΟ ΚΑΛΟ ΘΑ ΜΑΣ ΚΑΝΕΙΣ.

5)ΣΤΑΜΑΤΑ ΝΑ ΤΡΟΛΛΑΡΕΙΣΣΣΣΣΣΣ,ΚΑΛΕΣ ΓΙΟΡΤΕΣ.

ΜΟΝΟ ΛΑΤΣΙΟ!!!!!!!!!!

03/05/2013 11:56
Oκ bennyhill,απλα θελω να πω πως θα ηταν καλυτερο να εστιαζατε περισσοτερο στα ατομικα χαρακτηριστικα-στις ικανοτητες παρα στις ομαδικες επιτυχιες.

Διοτι δν ειναι δικαιο πχ ενας μετριοτατος παικτης που η συγκυρια τον φερει σε μια καλη ομαδα και κερδιζει τιτλους να τον υπολογιζουμε ως επιτυχημενο.

Σε καμια περιπτωση δν λεω πως ο Δελλας η ο Ζαγορακης ειναι μετριοι παικτες.

Επισης,ειπες πως δημοσιευτηκε σε εφημεριδα του εξωτερικου η ψηφοφορια,θεωρω πως θα ηταν πιο ολοκληρωμενο ολο αυτο αν ψηφιζατε με την σειρα ανα θεσεις.

03/05/2013 19:21
lazio ΜΗΝ ΕΙΣΑΙ ΤΟΣΟ ΣΙΓΟΥΡΟΣ!ΓΙΑ ΤΗΝ SPORTING BET ΠΟΥ ΑΝΑΦΕΡΕΙΣ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΔΙΑΣΤΑΥΡΟΜΕΝΑ ΜΕ ΑΛΛΗ ΜΙΑ ΕΤΑΙΡΙΑ ΟΤΙ ΕΡΙΞΕ ΣΤΗΝ FOOTBALL LEAGUE ΤΗΝ ΑΕΚ.ΕΣΥ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΓΕΛΑΣ ΥΦΙΣΤΑΤΑΙ ΟΜΩΣ ΚΟΣΜΟΣ ΠΟΥ ΜΑΣ ΞΕΡΕΙ ΚΑΙ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ ΣΕ ΠΛΗΡΟΦΟΡΩ ΕΧΟΥΜΕ ΑΛΛΗΛΟΓΡΑΦΙΑ ΜΕ ΑΙΤΗΜΑΤΑ ΝΑ ΣΤΕΙΛΟΥΜΕ ΤΟΝ ΦΑΚΕΛΟ ΣΤΗΝ ΟΥΕΦΑ.ΚΑΙ ΣΕ ΕΝΗΜΕΡΩΝΩ ΟΤΙ ΑΝ ΚΑΝΟΥΜΕ ΤΗΝ ΚΙΝΗΣΗ ΚΑΙ ΣΤΕΙΛΟΥΜΕ ΤΟΝ ΦΑΚΕΛΟ ΣΤΗΝ ΟΥΕΦΑ ΜΕ ΤΙΣ ΚΟΜΠΙΝΕΣ ΚΑΙ ΤΙΣ ΚΛΕΨΙΕΣ ΤΗΣ SPORTING BET.ΤΟ ΚΑΨΙΜΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΟΝΟΜΑΖΕΤΑΙ ΕΤΑΙΡΙΑ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΠΑΡΕΛΘΟΝ.ΤΟ ΘΕΜΑ ΕΡΕΥΝΑΤΑΙ ΚΑΙ ΕΝΑΣ ΜΟΝΟ ΛΟΓΟΣ ΠΟΥ ΑΚΟΜΑ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΣΤΑΛΘΕΙ Ο ΦΑΚΕΛΟΣ ΜΕ ΤΑΣ ΣΤΗΜΕΝΑ ΤΗΣ SPORTING BET (ΑΡΧΙΚΛΕΦΤΕΣ ΟΛΚΗΣ) ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΑΚΟΜΑ ΔΕΝ ΘΕΛΟΥΜΕ ΔΗΜΟΣΙΟΤΗΤΑ ΚΑΙ ΝΑ ΓΙΝΟΥΜΕ ΔΙΑΣΗΜΟΙ ΠΑΓΚΟΣΜΙΟΣ.ΜΑΣ ΑΡΕΣΕΙ Η ΑΝΩΝΥΜΙΑ ΚΑΙ Η ΕΝΕΡΓΗ ΕΡΓΑΣΙΑ ΠΡΟΣ ΩΦΕΛΟΣ ΤΟΥ ΣΤΟΙΧΗΜΑΤΙΚΟΥ ΚΟΣΜΟΥ ΑΝΩΝΥΜΑ.ΓΕΓΟΝΟΣ ΟΜΩΣ ΠΟΥ ΑΚΟΜΑ ΔΕΝ ΑΠΑΛΑΣΕΙ ΤΗΝ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΗ ΕΤΑΙΡΙΑ ΑΠΟ ΤΙΣ ΑΤΑΣΤΑΛΕΙΕΣ ΚΑΙ ΚΟΜΠΙΝΕΣ ΤΟΥ ΠΑΡΕΛΘΟΝΤΟΣ,ΟΥΤΕ Η ΣΤΑΣΗ ΜΑΣ ΣΤΗΝ ΑΝΩΝΥΜΙΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΙ ΤΟ APRIORY..MΠΟΡΕΙ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΑΝΩΝΥΜΙΑ ΜΑΣ ΝΑ ΕΠΙΛΕΞΟΥΜΕ ΝΑ ΤΗΝ ΑΛΛΑΞΟΥΜΕ.

03/05/2013 19:43
LazioIRRIDUCIBILI επείδη έχω την υπόνεια ότι ξέρεις τον admin.Το ότι μας βλέπεις απο την ίδια IP δεν σημαίνει οτί είμαστε το ίδιο άτομο!Ουτέ σαφώς οτί είμαστε το ίδιο άτομο με τα 3 accounts που διεγράφησαν.Δηλαδή αποκλείεις να είμαστε διαφορετικά άτομα που κάνουμε login από το ίδιο internet cafe.Η εμ πάσει περιπτώση την ίδια IP και δικτύο υπολογιστών για να μιλήσουμε την γλώσσα των υπολογιστών που ίσως γνωρίζεις καλά!Να έχεις λίγο φαντασία.Αυτό που περιγράφεις παράπανω με τα παιχνίδια που έχουμε δώσει ανά καιρούς δεν συνάδει.Εχουμέ και καλύτερα πράγματα να κάνουμε από αυτό που μας περιγράφεις οτί δήθεν κάνουμε.Ξερείς εμείς εδώ όλοι, έχουμε και γυναίκες να ασχολειθούμε!Μην γίνεσαι γραφικος, βάλε το νου σου να εργασθεί!

03/05/2013 19:47
καλό πάσχα και καλή αναστάση σε όλους και καλά μυαλά το κυριότερο!

03/05/2013 19:57
ΘΑ ΑΠΑΝΤΗΣΩ ΠΡΩΤΑ ΣΤΟΝ BENNYHILL Κ ΜΕΤΑ ΣΤΟΝ XMAN ΠΑΡΟΛΟΥ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΙΔΙΟ ΑΤΟΜΟ ΑΛΛΑ ΑΣ ΤΡΟΛΛΑΡΩ Κ ΕΓΩ ΟΠΩΣ ΑΥΤΟΣ.

1)ΒΕΤΜΑΚΕΡ=ΒΕΤPROOF==>TO EΙΧΕΣ ΔΗΛΩΣΕΙ ΣΤΟ ΤΣΑΤ(ΑΡΓΑ ΟΤΑΝ ΜΠΑΙΝΕΙΣ ΦΙΛΕ ΜΟΥ, ΜΕΤΑ ΤΙΣ 3;) K META ΣΕ ΣΧΟΛΙΑ ΣΤΟ ΠΑΡΕΛΘΟΝ ΠΡΙΝ ΦΑΣ DELETE.

2)XMAN=BETMAKER ΤΟ ΕΧΕΙΣ ΔΗΛΩΣΕΙ Κ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΣΤΟ ΠΡΟΦΙΛ ΑΛΛΑ Κ ΣΤΑ ΣΧΟΛΙΑ.

3)OΠΟΤΕ ΜΗΝ ΔΟΥΛΕΥΟΜΑΣΤΕ..BENNYHILL-PROOF,PYTHAGORAS-XMAN=BETMAKER.

TEΛΟΣ ΦΙΛΕ ΧΜΑΝ ΕΠΕΙΔΗ ΜΙΛΗΣΕΣ ΓΙΑ ΕΡΕΥΝΑ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΕ ΝΑ ΜΑΘΕΙΣ ΑΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΖΩΗ ΣΤΟ ΠΛΑΝΗΤΗ ΑΡΗ ΚΑΙ ΕΝΗΜΕΡΩΣΕ ΤΟΝ ΛΙΑΚΟΠΟΥΛΟ ΚΑΙ ΤΗΝ ΝΑSA ΜΕΤΑ.

ΕΠΙΣΗΣ,ΚΑΝΕ ΜΙΑ ΕΡΕΥΝΑ ΚΑΙ ΣΤΑ ΚΥΛΙΚΕΙΑ ΤΩΝ ΣΧΟΛΕΙΩΝ ΓΤ ΟΙ ΤΥΡΟΠΙΤΕΣ EINAI TEΤΡΑΓΩΝΕΣ Κ ΟΧΙ ΣΤΡΟΓΓΥΛΕΣ????

04/05/2013 00:23
O BETMAKER ΗΤΑΝ Ο BETPROF ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΟΡΘΟΤΑΤΟΝ..ΤΟ ΟΤΙ ΤΟΝ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟ ΜΟΥ ΤΟΝ ΕΧΕΙ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΗΣΕΙ Ο ΘΡΥΛΟΣ ΤΟΥ ΠΑΓΚΟΣΜΙΟΥ ΣΤΟΙΧΗΜΑΤΙΣΜΟΥ ΒΕΤΜΑΚΕΡ, ΔΕΝ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΟΤΙ ΑΝΗΚΕΙ ΣΤΟΝ BET Ο ΠΑΡΩΝ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟΣ.Ο ΒΕΝΝΥΗΙΛΛ ΟΥΔΕΜΙΑ ΣΧΕΣΗ ΕΧΕΙ ΜΑΖΙ ΜΟΥ ,ΠΑΡΑ ΜΟΝΟ ΤΟ ΟΤΙ ΑΝΗΚΕΙ ΣΤΟ CLUB.ΣΥΜΦΩΝΑ ΜΕ ΤΗΝ ΒΑΘΜΟΛΟΓΗΣΗ ΜΑΣ ΑΠΟ ΤΑ TOURNAMENTS STO CLUB ,EIMAI KATI THS ΚΑΛΥΤΕΡΟΣ ΠΑΙΚΤΗΣ.ΑΥΤΑ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΔΗΜΙΟΥΡΓΟΥΝΤΕ ΕΝΤΥΠΩΣΕΙΣ ΛΑΝΘΑΣΜΕΝΕΣ ,ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΡΟΣΒΑΛΩ ΤΟΝ ΦΙΛΤΑΤΟ BENNY.KAI OSO ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΡΕΥΝΑ ΠΟΥ ΕΠΙΚΑΛΕΙΣΑΙ ΑΜΕΤΡΟΕΠΗ ΦΙΛΕ LAZIOIRIDA,(ΠΡΟΦΑΝΩΣ ΣΕ ΕΝΟΧΛΗΣΑΝΕ ΣΤΟ ΜΥΑΛΟ ΟΙ ΙΡΙΔΟΥΖΕΣ ΑΠΟΧΡΩΣΕΙΣ ΤΟΥ ΠΛΑΝΗΤΗ ΑΡΗ) ΕΠΕΙΔΗ ΕΧΩ ΤΗΝ ΥΠΟΨΙΑ ΟΤΙ ΕΡΓΑΖΕΣΑΙ ΣΤΗΝ SPORTING BET.TI STOIXHMA ΒΑΖΕΙΣ ΟΤΙ ΑΝ ΜΕΧΡΙ ΤΕΛΗ ΜΗΝΟΣ ΙΟΥΝΙΟΥ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΜΕ ΚΕΡΔΗ ΣΤΗΝ ΕΤΑΙΡΙΑ ΣΑΣ (ΑΠΟ 3 ΣΤΟΙΧΗΜΑΤΙΚΕΣ ΠΟΥ ΕΙΜΑΙ ΕΝΕΡΓΟΣ ΕΙΝΑΙ Η ΜΟΝΑΔΙΚΗ ΠΟΥ ΧΑΝΩ ΧΡΗΜΑΤΑ)ΟΤΙ Η ΕΤΑΙΡΙΑ ΣΑΣ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΠΑΡΕΛΘΟΝ ΜΕΣΑ ΣΤΟ 2014??ΤΙ ΣΤΟΙΧΗΜΑΤΙΖΕΙΣ?? --------------->>Μ.Κ.

04/05/2013 00:33
Φίλτατε χ_μαν εννοείται οτί μεταξύ μας δεν τίθεται θέμα παρεξηγήσεως δεδομένου ότι άλλωστε από την επόμενη χρονία θα κατέχω και εγώ την τρίτη νόρμα που απέμεινε για να χαρακτηρισθώ ως grande maitre.Θες δύο αν θυμαμαί καλά?χοχο.Θα απαντήσω και εγώ στον αξιόλογο νέο φίλο μας LazioIRRIDUCIBILI μην τον αφήσω παραπονεμένο.Καλή ιδέα φίλε λατσιάλι και ξεκινάμε ευθύς αμέσως την έρευνα από τον εγκέφαλο σου.Είπες κάτι για έρευνες τυροπιτών,και αμέσως σκέφτηκα ότι ερεύνωντας τον εγκέφαλο σου που είναι σαν τυρόπιτα, θα έχουμε γρηγορότερα αποτελέσματα απο την έρευνα μας.Αυτό που λέμε μυαλό τυρόπιτα το έχεις ακούσει.Το είχα ακουστά αλλά τώρα το επιβεβαίωσα!Με όλο το συμπάθειο χωρίς παρεξήγηση φίλε τυρόπιτα εεε LazioIRRIDUCIBILI αλλά συμφωνόντας με τον φίλο x-man θα συμπληρώσω οτι η εταίρια της sporting bet πλεόν εξαρτάται απο εμάς για το αν θα συνέχισει την λειτουργεία της σαν εταιρία (καψιμί).καλό πάσχα πάντα καλοπροαίρετα.... Πάνος Σκούρτης.

04/05/2013 00:42
ΣΟΥ ΑΠΑΝΤΗΣΑΜΕ ΚΑΙ ΟΙ ΔΥΟ..ΠΟΥ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΟΤΙ ΙΣΩΣ,(ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΤΟ ΞΕΡΕΙΣ ΣΙΓΟΥΡΑ) ΣΕ ΛΑΒΑΜΕ ΣΟΒΑΡΑ ΥΠΟΨΗΝ ΜΑΣ...ΜΑΛΟΝ ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΠΑΡΤΙ ΣΗΜΕΡΑ.ΠΟΥ ΣΟΥ ΑΠΟΚΡΙΘΗΚΑΜΕ ΚΑΙ ΟΙ ΔΥΟ ΣΤΑ ΠΑΙΔΙΑΡΙΣΜΑΤΑ ΣΟΥ.ΑΠΟΔΥΚΝΥΟΝΤΑΣ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΙΜΑΣΤΕ HIGHSTES ΤΥΠΟΙ ΑΛΛΑ ΔΙΝΟΥΜΕ ΣΗΜΑΣΙΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΤΟΥΣ ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΑ ΕΦΥΙΑΣ ΚΑΙ ΚΑΛΟΣΥΝΗΣ!ΞΕΜΠΕΡΔΕΨΕ ΣΤΟ ΜΥΑΛΟ ΣΟΥ ΑΛΛΟ ΣΤΟ SPAM KAI ALLO TO TROLL!!ΚΑΛΟ ΠΑΣΧΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΜΕΝΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ TOYS FILOYS ΘΑΥΜΑΣΤΕΣ ΤΟΥ CLUB ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΜΗ..ΚΑΙ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΜΕ ΕΙΜΑΙ ΜΕΓΑΛΟΣ ΚΟΥΒΑΣ ΜΗΝ ΠΑΙΡΝΕΤΕ ΚΑΙ ΣΤΑ ΣΟΒΑΡΑ..ΑΛΛΑ ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΜΠΛΟΦΑΡΩ..Ο ΚΑΘΕΙΣ ΕΧΕΙ ΑΝΤΙΛΗΨΗ ΚΑΙ ΓΝΩΣΗ...ΜΑΡΚΟΣ ΚΟΝΤΟΣ Ο ΚΟΥΒΑΣ! ΚΑΛΟ ΠΑΣΧΑ ΚΑΛΗ ΑΝΑΣΤΑΣΗ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ..

04/05/2013 00:52
XAXAXAXAXΑ ΤΙ ΣΥΓΧΡΟΝΙΣΜΟΣ ΚΑΙ ΤΙ ΤΑΥΤΙΣΗ ΑΠΟΨΕΩΝ!!

ΠΑΝΤΩΣ ΜΠΕΤΜΑΚΕΡ ΕΙΣΑΙ ΓΡΗΓΟΡΟΣ ΜΕΣΑ ΣΕ 10 ΛΕΠΤΑ ΕΓΡΑΨΕΣ 2 ΚΕΙΜΕΝΑΚΙΑ 50-60 ΛΕΞΕΩΝ.

ΑΣΕ ΤΟ ΣΤΟΙΧΗΜΑ ΚΑΙ ΑΣΧΟΛΗΣΟΥ ΜΕ ΤΗΝ ΣΥΓΓΡΑΦΗ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΙ ΒΛΕΠΩ ΕΙΣΑΙ ΚΑΛΟΣ ΣΤΙΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΕΠΙΣΤΗΜΟΝΙΚΗΣ ΦΑΝΤΑΣΙΑΣ.

ΩΣΤΟΣΟ ΕΧΟΝΤΑΣ ΤΟ ΜΥΑΛΟ ΣΤΗ ΘΕΣΗ ΤΟΥ, ΔΕΝ ΘΑ ΣΥΝΕΧΙΣΩ ΑΛΛΟ ΝΑ ΣΟΥ ΑΠΑΝΤΩ ΓΤ ΜΕΤΑ ΘΑ ΤΡΕΛΑΘΩ Κ ΕΓΩ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΚΑΙ ΘΑ ΑΡΧΙΣΩ ΝΑ ΚΑΝΩ 5-6 ΠΡΟΦΙΛ ΚΑΙ ΝΑ ΕΠΑΙΝΩ ΤΟΝ ΕΥΑΤΟ ΜΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΘΑ ΤΕΤΡΑΓΩΝΗΣΩ ΤΟΝ ΚΥΚΛΟ, ΟΠΩΣ ΕΣΥ ΔΗΛΑΔΗ;)

ΚΑΛΕΣ ΓΙΟΡΤΕΣ!

04/05/2013 00:58
7 ΣΧΟΛΙΑ ΠΗΓΑΝΕ ΧΑΜΕΝΑ ΓΙΑ ΛΟΓΙΑ ΤΟΥ ΑΕΡΑ ΚΑΙ ΘΕΩΡΙΕΣ ΓΙΑ ΤΥΡΟΠΙΤΕΣ .ΕΧΕΙΣ ΚΑΤΙ ΝΑ ΣΧΟΛΙΑΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΨΗΦΟΦΟΡΙΑ?ΑΝ ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΣΤΑΜΑΤΑ ΝΑ ΜΑΣ ΑΠΟΔΥΚΝΥΕΙΣ ΟΤΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΜΑΣ ΚΑΤΗΓΟΡΕΙΣ ΟΤΙ SPAMAROYME ΚΑΝΕΙΣ ΕΣΥ Ο ΙΔΙΟΣ ΚΑΙ ΠΑΝΤΑ ΜΕ ΕΚΤΟΣ ΘΕΜΑΤΟΣ ΑΝΑΓΡΑΦΟΜΕΝΑ.ΚΑΛΗ ΑΝΑΣΤΑΣΗ ΚΑΙ ΚΑΛΑ ΜΥΑΛΑ ΚΑΛΗ ΦΩΤΗΣΗ ΑΠΟ ΤΟΝ ΚΥΡΙΟ ΜΑΣ!

04/05/2013 01:02
ΤΩΡΑ ΤΟ ΕΘΕΣΕΣ ΣΩΣΤΑ, ΛΗΓΕΙ ΕΔΩ ΤΟ ΘΕΜΑ.

04/05/2013 01:03
ΣΟΒΑΡΕΥΤΕΙΤΕ ΠΑΙΔΙΑ ΟΛΟΙ ΣΑΣ,ΚΑΛΗ ΑΝΑΣΤΑΣΗ!

04/05/2013 01:05
MΠΕΤΜΑΚΕΡ ΔΝ ΣΕ ΚΑΤΗΓΟΡΗΣΑ ΓΙΑ ΣΠΑΜ, ΝΟΜΙΖΑ ΟΛΟΙ ΚΑΤΑΛΑΒΑΝ.

PanosAEK-R21- ΦΙΛΕ ΑΠΛΑ ΤΙΘΕΤΑΙ ΑΛΛΟ ΘΕΜΑ ΕΔΩ, ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΜΕ ΣΟΒΑΡΟΤΗΤΑ.

04/05/2013 01:07
LazioIRRIDUCIBILI

O X_man εχει δικιο.ΛΗΞΤΕ ΤΟ ΘΕΜΑ ΕΔΩ, ΚΑΙ ΣΧΟΛΙΑΣΕ ΟΠΩΣ ΕΓΩ ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΤΗΝ ΨΗΦΟΦΟΡΙΑ!

ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΩ ΤΗΝ ΚΟΥΒΕΝΤΑ ΣΑΣ Κ ΔΝ ΕΧΕΙ ΝΟΗΜΑ!!!

04/05/2013 01:10
PanosAEK-R21-

ΚΑΛΑ ΕΚΑΝΕΣ ΚΑΙ ΣΧΟΛΙΑΣΕΣ ΤΗΝ ΨΗΦΟΦΟΡΙΑ, ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΜΟΥ ΟΜΩΣ ΚΑΙ ΜΕΝΑ ΝΑ ΣΧΟΛΙΑΣΩ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ.

ΤΕΛΟΣ ΠΑΝΤΩΝ, ΚΑΛΕΣ ΓΙΟΡΤΕΣ

04/05/2013 01:16
ΝΑΙ ΒΡΕ ΔΕΝ ΤΣΑΚΩΝΟΜΑΣΤΕ ΠΡΟΣ ΘΕΟΥ..ΑΠΛΑ ΟΤΑΝ ΑΝΕΒΑΙΝΕΙ ΕΝΑ ΤΟΣΟ ΣΟΒΑΡΟ ΚΑΙ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ ΘΕΜΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΣΠΑΤΑΛΑΜΕ 8 ΣΧΟΛΙΑ ΜΕ ΑΕΡΟΛΟΓΙΕΣ ΕΛΕΟΣ..ΚΑΙ ΕΓΩ ΑΠΛΑ ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΝΑ ΑΝΕΒΑΣΩ ΛΙΓΟ ΤΗΝ ΔΗΜΟΤΙΚΟΤΗΤΑ ΚΑΙ ΣΟΒΑΡΟΤΗΤΑ ΣΟΥ SITE..ΔΕΝ ΜΕ ΒΟΗΘΑΣ ΜΕ ΤΕΤΟΙΕΣ ΜΕΘΟΔΟΥΣ..ΣΑΦΩΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΣΑΚΩΝΟΜΑΣΤΕ ΠΡΟΣ ΘΕΟΥ.

24/05/2013 14:00
ΟΛΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ

Απάντηση

Σχόλιο:  

Για τη συμμετοχή σας στη συζήτηση απαιτείται εγγραφή.

Πρόγραμμα
Έχεις site ή blog;

Βάλε δωρεάν ζωντανά αποτελέσματα στοιχήματος στο site ή blog σου.

Πληροφορίες

Παίξε Online Στοίχημα

Δοκίμασε μία από τις παρακάτω δοκιμασμένες και νόμιμες Ελληνικές στοιχηματικές εταιρίες: