Forum / Συζητήσεις

Επιλογή κατηγορίας » Γενική Συζήτηση » ΠΡΟΣ ADMIN για δικαιότερη βαθμολόγηση
06/02/2013 20:05
ΑΔΙΚΟΣ ΤΡΟΠΟΣ ΒΑΘΜΟΛΟΓΗΣΗΣ ΟΡΘΩΝ ΠΡΟΒΛΕΨΕΩΝ ΠΡΟΦΙΛ.

Έχω να κάνω μια πρόταση για αλλαγή της βαθμολόγησης των ορθών προβλέψεων του προφίλ μας, περισσότερο δίκαιης από την υπάρχουσα.

Σήμερα οι παίχτες μέλη του agones.gr βαθμολογούνται με τον συγκεκριμένο τρόπο. Κατά την άποψή μου είναι άδικη η εν λόγω βαθμολόγηση γιατί:

Κάθε ένας διαγράφει τις πρώτες αποτυχημένες προσπάθειες του μέχρι να του “κάτσει” μία καλή ημέρα με ορθές προβλέψεις που ξεπερνάνε σε πόντους το 100 + . Από εκεί και μετά δεν λαμβάνει μέρος σε όλες τις προβλέψεις του δελτίου παρά ΜΟΝΟ ΣΕ ΕΠΙΛΕΓΜΕΝΑ ΠΑΙΓΝΙΔΙΑ "ΣΙΓΟΥΡΑΚΙΑ".

Αυτό έχει σαν αποτέλεσμα αφ ενός μεν, να μη είναι με μεγάλη συμμετοχή σε προβλέψεις όλα τα παιγνίδια στοιχήματος του δελτίου (μικρή συμμετοχή στα αμφισβητούμενα) άρα θα μπορούσε να ήταν ακόμη εγκυρότερη, αφ ετέρου δε ο παίχτης να μη είναι δυνατόν να εκπορθηθεί από την κατάταξή του εύκολα από κάποιον που προσπαθεί να βοηθήσει με τις προβλέψεις του σε όλα τα παιγνίδια.

Αυτό το φαινόμενο είναι εύκολο να το διακρίνει κανείς κοιτάζοντας τα προφίλ των πρώτων σε σειρά κατάταξης στη βαθμολογία και να παρατηρήσει ότι από την ΠΡΩΤΗ ημέρα που έχει στη βαθμολόγηση του και μετά οι προτάσεις- επιλογές του για παιγνίδια είναι ελάχιστες συγκρινόμενες με το πλήθος των παιγνιδιών. Έτσι είδα άτομο που από την Αρχή Ιανουαρίου 2013 (Η πρώτη ημέρα που άρχισε να μετρά η βαθμολόγηση του) μέχρι σήμερα 6 Φεβρουαρίου 2013 να έχει κάνει μόνο 23 προβλέψεις στο σύνολο εκ των οποίων οι 17 είναι σωστές και έτσι το εν λόγω μέλος να έχει περίοπτη θέση στη λίστα των επιτυχιών. Στον αντίποδα υπάρχουν μέλη που έχουν δώσει πάνω από 100-150 σωστές προβλέψεις στο ίδιο χρονικό διάστημα λαμβάνοντας μέρος σχεδόν σε όλα τα παιγνίδια του κουπονιού και αυτά τα μέλη στη βαθμολογία να είναι μετά το 1.000.

ΓΙΑ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΠΙΟ ΑΞΙΟΠΙΣΤΗ στο σύνολο των προβλέψεων της με περισσότερες συμμετοχές η λίστα των προτάσεων μελών θεωρώ ότι.

Πρέπει να παραμείνει μεν ο σημερινός τρόπος βαθμολόγησης αλλά να ΥΠΑΡΞΕΙ ΜΙΑ ΠΡΟΣΘΗΚΗ.

Η προσθήκη που προτείνω είναι στο σύνολο της βαθμολόγησης ημέρας να προστίθεται και ο αριθμός των παιγνιδιών που έλαβε μέρος το μέλος. Θα αναφέρω ένα παράδειγμα.

Έστω ότι έχουμε το μέλος Α και το μέλος Β ξεκινάνε και οι δύο σήμερα με 100 πόντους.

Το μέλος Α δίνει τα προγνωστικά του σε 5 παιγνίδια και είναι ορθά τα 4.

Το μέλος Β δίνει προγνωστικά στο σύνολο των παιγνιδιών έστω 40 και έχει ορθές προβλέψεις 15

Οι πόντοι του στο προφίλ τους θα διαμορφωθούν ως εξής(προς χάριν του παραδείγματος ας θεωρήσουμε ότι το συν και πλην ισούται με την μονάδα):

Α= 100 – 1 +4 = 103

Β= 100 -25 + 15 = 90

Βλέπουμε λοιπόν ότι οι 4 ορθές προβλέψεις δίνουν περισσότερους πόντους από τις 15???

Με το σύστημα που προτείνω εγώ η βαθμολογία θα ήταν.

Α=100 – 1 + 4 =103 +5(σύνολο συμμετοχών) = 108

Β= 100 -25 + 15 = 90 +40 (σύνολο συμμετοχών) = 130

Πιστεύω με τον δικό μου τρόπο θα αυξηθεί η ΑΞΙΟΠΙΣΤΙΑ ΤΩΝ ΠΡΟΒΛΕΨΕΩΝ, λόγω μεγαλύτερης συμμετοχής, αλλά και δικαιότερη κατανομή πόντων, χωρίς να υπάρχουν όλες αυτές οι στρατηγικές για την πρωτιά. Θα υπάρξει και μεγαλύτερο ενδιαφέρον γιατί θα υπάρχουν συχνές ανακατατάξεις στην λίστα και όχι όπως σήμερα που είναι σχεδόν αδύνατον να προσπαθήσει κάποιος να πλησιάσει τους πρώτους.-

ΥΓ. Ξέρω δεν θα αρέσει αυτό στους ήδη 10 πρώτους στη λίστα αλλά και σε κάποια άλλα nick name που τους ανήκουν και θεωρώ ότι θα αντιταθούν στον προτεινόμενο τρόπο βαθμολόγησης.-

07/02/2013 00:31
εχει δικιο ο φιλος, αυτο ταιριαζει

07/02/2013 21:21
Φίλε leo-lima δεν θα αναφερθώ σε ονόματα (βαριέμαι να αρχίσω αντιπαράθεση με δαύτους) αλλά παρακολούθησα συνομιλία στο τσατ η έστω διακπληκτισμό μεταξύ 2 μελών όπου ο ένας από αυτούς προσπαθούσε να αποδείξει στον άλλο ότι είναι καλύτερος του προτρέποντας τον δε να πάει να δει στο προφίλ του τις επιτυχίες του. Πήγα και εγώ από περιέργεια και είδα αυτόν που "κοκορευόταν" ότι έχει επιτυχίες 19/20 έτσι στο προφίλ του έγραφε 80% επιτυχίες??? Όμως είχε επιλέξει μόνο 20 παιγνίδια για να δώσει προγνωστικά σε διάστημα που είχαν παιχτεί πάνω από 700 παιγνίδια δηλ αγνόησε εσκεμένα τα 680!!!!!!!!!!

Ειναι παντελώς άδικος ο σημερινός τρόπος αξιολόγησης.-

07/02/2013 22:21
Σωστα τα ειπες φιλε, ωστοσο το συστημα υπολογισμου λειτουργει χρονια ετσι, και ισως να μην ειναι ευκολο να αλλαξει και να υλοποιηθει η προταση σου.

08/02/2013 18:20
PanosAEK καλησπέρα.

Τυγχάνει μα γνωρίζω, λόγω παλαιότερης διατριβής μου με τον χώρο, ότι είναι δυνατό να αλλάξει, ακόμη και σε ένα υπολογιστικό φύλο του excel φτιάχνει κανείς σαν πρόγραμμα αυτό που προτείνω. Ο σκοπός είναι να υπάρχει η διάθεση και να τους ενδιαφέρει τα δε υπόλοιπα είναι παιγνιδάκια για ένα προγραμματιστή.-

09/02/2013 17:06
φιλε αυτο που λες ειναι αδυνατον!!!

αμα ειναι ολοι θα ψηφιζουμε σε ολο το κουπονι, και δεν θα εχει σημασια αν χανουμε ισα ισα θα παιρνουμε και παραπανω ποντους!

πραγματικα ανοητη η προταση σου.

09/02/2013 19:51
Προφήτης στο όνομα αλλά όχι στο να προφητεύσεις αυτά που γράφω και σίγουρα απαιτούν και κάποιο IQ για να γίνουν κατανοητά.

Φίλε ανόητη είναι η σκέψη σου. Αν έχεις μυαλό να το βάλεις να δουλέψει, θα δεις ότι και πάλι τους περισσότερους πόντους θα τους είχε αυτός με τις περισσότερες επιτυχίες και όχι κάποιος που δίνει προγνωστικά μόνο για 3-4 ομάδες σιγουράκια.

Προφητεία.

Αυτό θα είχε ως αποτέλεσμα την μεγαλύτερη δυνατή συμμετοχή στις προβλέψεις άρα και ορθότερο και εγκυρότερο το δείγμα των προβλέψεων.

ΥΓ. Αν ούτε και αυτά τα κατάλαβες, απλά λέω λυπάμαι.-

09/02/2013 20:10
βρε βλακα τα περισσοτερα ματς ειναι κατω της μοναδας αν εγω παιξω 10 ματς με αποδοση 1.6 ολα και πιασω 7 στα 10 που ειναι μεγαλο πσοσοστο θα εχω κερδισει 4.2-3 που θα χασω συν 10=11.2

ενω αν εσυ παιξεις 50 ματς με και πιασεις τα 35 με 1.60 παλι θα εχεις 21-15 συν 50 = 56!!!!! ετσι με λιγοτερο πσοστο επιτυχιων θα εχεις πιο πολλους ποντους, ανουσια και ηλιθια η προταση σου Β Λ Α Κ Α

αυτα τα λενε κατι μ@@@@ που δεν μπορουν να πιασουν ματς, αμπαλι στο κατω κατω εμεις εδω χαβαλε κανουμε μπουνταλοφατσα.

ασε που ετσι τα σκορ θα ειναι υπερβολικα υψηλα

09/02/2013 20:11
και αν ειαι προφητης φαινεται απο τα ποσοστα μου

09/02/2013 20:15
apolyto dikio exeis profiti mathimatika dimotikou den 3erei to paidaki !!!

09/02/2013 20:17
XAXAXAXAXAXAXAXA TI ΛΕΕΙ Ο ΒΛΑΚΑΣ ΡΕ ΣΙΓΑ ΡΕ ΦΙΛΕ ΝΑ ΜΝ ΠΑΙΖΟΥΜΕ ΟΛΟ ΤΟ ΚΟΥΠΟΝΙ ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΡΟΥΜΕ ΠΟΝΤΟΥΣ.

ΠΑΝΤΩΣ ΕΦΑΓΕΣ ΤΑΠΑ ΑΠΟ ΤΟΝ PROFITI

09/02/2013 20:20
θα συμφωνησω με τους παραπανω..

και φιλε μν την βγαινεις και πολυ στο profiti γτ ειναι απο τους πιο παλιους και με μια λεξη του σε μπαναρουν ολοι και παιρνεις δρομο απο το σαιτ!

09/02/2013 20:25
ΕΓΩ ΔΕΝ ΠΕΡΝΩ ΘΕΣΗ ΓΤ ΔΕΝ ΜΕ ΑΦΟΡΑ..

ΠΑΝΤΩΣ ΟΤΑΝ Ο ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΛΕΕΙ ΚΑΤΙ ΣΧΕΤΙΚΑ ΕΧΕΙ ΔΙΚΙΟ ΑΥΤΟΣ ΗΤΑΝ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΠΡΩΤΟΥΣ ΠΟΥ ΖΗΤΟΥΣΑΝ ΒΕΛΤΙΩΣΕΙΣ ΜΑΖΙ ΜΕ ΚΑΠΟΙΟΥΣ ΑΛΛΟΥΣ ΚΑΙ ΤΟ ΠΕΤΥΧΑΝ ΓΙ ΑΥΤΟ ΜΝ ΤΟΥ ΚΟΥΝΙΕΣΑΙ ΚΑΙ ΠΟΛΥ. ΑΜΑ ΔΕΙΣ ΟΛΟ ΑΥΤΟΣ ΓΡΑΦΕΙ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ.

Α ΚΑΙ ΠΟΥ ΣΑΙ ΠΡΟΦΗΤΗ ΣΤΕΙΛΕ ΚΑΝΑ ΜΑΤΣ

09/02/2013 20:27
έχει ένα δίκιο ο προφητης ρε φίλε..!

09/02/2013 20:28
xaxaxaxxax poly fan club o profitis13!!!!

09/02/2013 20:29
les na mpw kai egw.

pantws einai apo tous palious tou site magka mn ton kolla poly

09/02/2013 20:32
Το ότι είστε παιδάκια και κάνετε "χαβαλέ" όπως γράφετε παραπάνω, δεν έχω καμία αμφιβολία.

Το γράφω για τους άλλους που ΔΕΝ ΚΑΝΟΥΝ χαβαλέ και διαμοιράζονται τις γνώμες τους.

Με το παραπάνω παράδειγμά σου προφήτη, εγώ που έχω κάνει 35 σωστές προβλέψεις έναντι 4 δικών σου θα πρέπει να έχω μικρότερη βαθμολογία, ενώ έχω κάνει 5 φορές περισσότερες σωστές προβλέψεις από σένα.

χαχχαχαχαχαχαχ πράγματι του Δημοτικού είστε τι κάθομαι και ασχολούμαι μαζί σας.....

Τους χαρακτηρισμούς σας, τους επιστρέφω σε σας. Αυτοί που με ανάθρεψαν και με έμαθαν γράμματα, δεν μου έμαθαν αυτήν την γλώσσα σε αντίθεση με εσένα προφήτη.

pastelakia δεν είμαι παιδάκι το δε Δημοτικό το έβγαλα πριν την Ανωτέρα εκπ.-Λυκειο-Γυμνάσιο.-

09/02/2013 20:35
τι ειναι μεγαλυτερο ποσοστο βρε βλακα 7στις10 ή 35 στις 50

09/02/2013 20:36
και επειτα μονο ενας ειπε οτι μπαινει για χαβαλε.

αλλωστε το σαιτ τι ειναι δουλεια , μπαινεις ολα οκ να διασκεδασεις να πεις μια γνωμη.αμα δεν σου αρεσει αλλαξε σαιτ ή κανε κανα δικο σου

09/02/2013 21:17
xaxaxaxaxaxax

Από: profitis13 (09/02/2013 20:36)

και επειτα μονο ενας ειπε οτι μπαινει για χαβαλε.

-------------

Από: profitis13 (09/02/2013 20:10)

βρε βλακα τα περισσοτερα ματς ειναι κατω της μοναδας αν εγω παιξω 10 ματς με αποδοση 1.6 ολα και πιασω 7 στα 10 που ειναι μεγαλο πσοσοστο θα εχω κερδισει 4.2-3 που θα χασω συν 10=11.2

ενω αν εσυ παιξεις 50 ματς με και πιασεις τα 35 με 1.60 παλι θα εχεις 21-15 συν 50 = 56!!!!! ετσι με λιγοτερο πσοστο επιτυχιων θα εχεις πιο πολλους ποντους, ανουσια και ηλιθια η προταση σου Β Λ Α Κ Α

αυτα τα λενε κατι μ@@@@ που δεν μπορουν να πιασουν ματς, αμπαλι στο κατω κατω εμεις εδω χαβαλε κανουμε μπουνταλοφατσα.

ασε που ετσι τα σκορ θα ειναι υπερβολικα υψηλα

--------------------

ΟΥΤΕ ΤΙ ΓΡΑΦΕΙΣ ΔΕΝ ΞΕΡΕΙΣ. Αυτός ο ΕΝΑΣ είσαι εσύ προφήτη.

ΥΓ Φώναξε και άλλους FUN να σε στηρίξουν θα έχει πλάκα. Ήδη έλαβα μυνήματα ότι επειδή είσαι παλιός να σε ...... φοβάμαι. χαχαχαχαχαχαχχχαχ στά παλαιά των υποδημάτων μου θά έλεγα εγώ, στη δικιά σου γλώσσα μετάφρασε το όπως θές.-

10/02/2013 01:44
δεν καταλαβαινω ρε φιλε πραγματικα τι εννοεις

10/02/2013 01:47
οπως και να εχει σου απεδειξα οτι το σκεπτικο σου ειναι ανοητο.θες να στο ξανα γραψω.τα περισσοτερα ματς ειναι κατω της μοναδας αν εγω παιξω 10 ματς με αποδοση 1.6 ολα και πιασω 7 στα 10 που ειναι μεγαλο πσοσοστο θα εχω κερδισει 4.2-3 που θα χασω συν 10=11.2

ενω αν εσυ παιξεις 50 ματς με και πιασεις τα 35 με 1.60 παλι θα εχεις 21-15 συν 50 = 56!!!!! ετσι με λιγοτερο πσοστο επιτυχιων θα εχεις πιο πολλους, ασε που τα σκορ θα ειναι υπερβολικα υψηλα. και σου λεω για να μν πεις βλακεις ο ενας που επιασε 35 εχει λιγοτερο ΠΟΣΟΣΤΟ επιτυχιας!!!

10/02/2013 04:59
ΠΡΟΣ ΤΙΜΗΝ ΤΟΥ SITE ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΤΕΤΟΙΑ ΜΕΛΗ.

Παραθέτω αυτούσιο το μύνημα που έλαβα.

Προσωπικά Μηνύματα

Aπό: kolokithas (10/02/2013 01:56)

Τίτλος: θα εχεις ασχημα ξεμπερδεματα

φιλε για να στο πω και αλλιως αν συνεχισεις να με κολλας θα εχεις ασχημα μπλεξιματα,ξερεις καλα ποιος ειμαι(σιγουρα οχι ο kolokithas). ακουσε εχω πανω απο 40 account και επισης εχω αλλους 4 φιλους με τα ιδια account ο καθενας συνολο 200 συν ολους αυτους που θα επηρεασω για να σε μπαναρουν και να ξερεις πως αν σε μπαναρει ενας αριθμος(νομοιζω ανω των 20-30 ατομων) δεν πορεις να ξαναγραψεις στο τσατ και στα σχολια και αν σε μπαναρουν πανω απο 60-70 ατομα διαγραφετε ο λογαριασμος σου επιτοπου.ν παρακαλς μονο να μν σε πετυχω στο τσατ οπου θα σε κανω μπαν με 300 λογαραισμους και τοτε να δουμε απο που θα γραφεις τις μαλακιες σου, μου παιζεις και τον κουλτουριαρη,τσουτσου τωρα μπηκες στο σαιτ πουλας και πνευμα.αλλωσε το μπαν το κανω και με επισημο τροπο ενα μνμ στον αντμιν απο μενα και αλλα 50 ακαουντ μ και την εχεις γαμησει με παραπονα για σενα χαχαχαχαχα. αντε καλαηνυχτα!

ΤΑ ΣΥΜΠΕΡΑΣΜΑΤΑ ΔΙΚΑ ΣΑΣ.

Αν και ορισμένοι με είχατε ειδοποιήσει ότι κάτι τέτοιο θα συνέβαινε και ότι το εν λόγω μέλος είναι το "φόβητρο" του site και κανείς δεν του αντιμιλά.

ΑΣ ΤΟΝ ΧΑΙΡΕΤΑΙ Τ0 AGONES.GR EINAI TIMH TOYΣ ΠΟΥ ΤΟΝ ΕΧΟΥΝ ΜΕΛΟΣ.-

10/02/2013 23:18
Για να παραμείνει κάποιος στους top users πρέπει να ψηφίζει 5 σημεία ανά εβδομάδα. Αυτό θεωρούμε ότι είναι αρκετό για να δείχνει ότι κάποιος είναι ενεργός.

Η άποψη ότι στους top users είναι συνεχώς οι ίδιοι είναι λάθος. Κρατήστε αν θέλετε τους τωρινούς top και κοιτάξτε πάλι σε 1 μήνα.

Τα υπόλοιπα περί μπαν κλπ από απλούς χρήστες δε χρειάζονται ούτε ισχύουν. Ban και διαγραφές χρηστών κάνουν μόνο οι admin και αυτό εφόσον υπάρχουν παραβάσεις σαφών κανόνων.

11/02/2013 02:00
Χαίρομαι που παρεμβληθήκατε Admin στο θέμα αυτό του Φόρουμ και μας επιδεικνύετε ότι τα θέματα και τυχόν προτάσεις μας διαβάζονται από τους αρμόδιους.

Αν η πολιτική σας είναι αυτή και δεν αλλάζει στο θέμα που αναφέρω είναι αναφαίρετο δικαίωμα σας.

Απλά μία πρόταση έκανα, που κατά την γνώμη μου είναι δικαιότερη και με οφέλη προς τα μέλη του agones.gr και άρχισε να έχει θετική αποδοχή μέχρι την αρνητική παρέμβαση του profitis13 – kolokithas- η όποιο από τα υπόλοιπα 38 ψευδώνυμα χρησιμοποιεί όπως ο ίδιος αναφέρει παραπάνω στο μήνυμα που μου έστειλε.

Φυσικά δεν περιμένω άλλη θετική υποστήριξη στο θέμα μετά την αρνητική παρέμβαση του “ΦΟΒΗΤΡΟΥ” του site που έχει τρομοκρατήσει τους πάντες.

Χαίρομαι επίσης που ξεκαθαρίσατε το θέμα με το Ban και την διαγραφή ώστε να το δουν και τα υπόλοιπα μέλη ότι δεν είναι όπως τα λέει το "φόβητρο".

Εμένα προσωπικά δεν με ενδιαφέρει η λίστα με τους πόντους στο προφίλ αλλά η κατά το δυνατόν εγκυρότερη πρόγνωση αποτελεσμάτων, αυτός είναι και ο λόγος που μπαίνω στο site να ενημερωθώ με όλα όσα μας παρέχετε και να ανταλλάξω απόψεις επί του στοιχήματος με άλλα μέλη.

Δεν φοβήθηκα τις απειλές του….. “φοβήτρου“ γιατί απλά αν ήταν όπως είπε τα πράγματα θα έφτιαχνα ένα άλλο προφίλ και θα είχα τις ίδιες απολαβές που έχω τώρα από το site.-

15/02/2013 00:44
Φίλε proco,η πρότασή σου σχετικά με τον τρόπο βαθμολόγησης μου ακούγεται ενδιαφέρουσα και καλοδουλεμένη αλλά δυστυχώς αδύνατη αφού κατά την γνώμη μου δεν είναι μαθηματικά ορθή. Πιστεύω ότι ο τρόπος βαθμολόγησης αυτή την στιγμή είναι απόλυτα σωστός και δίκαιος για όλους! Το να βρίσκεται κάποιο μέλος στους "Top Users" δεν το θεωρώ αξίωμα,από την στιγμή που μπορεί να βρίσκεται εκεί επειδή έπιασε ένα-δύο 2πλά με 7-8 απόδοση ενώ ένας χρήστης για παράδειγμα στην θέση 500 να έχει πιάσει 9-10 παιχνίδια με 1.60-1.90 απόδοση. Είμαι καινούργιος στο Agones.gr και απλά είμαι εδώ για να λέω την άποψή μου για τα παιχνίδια και να μοιράζομαι ιδέες με τα υπόλοιπα μέλη. Όσον αφορά τους "αλήτες" του Agones.gr,καλά θα κάνουν να αφήσουν τα πολλά λόγια και να σοβαρευτούν! Το να μην δέχεστε τις απόψεις - γνώμες των υπόλοιπων μελών δεν σας κάνει καλύτερους ανθρώπους. Δεν θέλω να θίξω κανέναν,ούτε να κάνω μάθημα συμπεριφοράς απλά με αυτόν τον τρόπο κανείς σας δεν θα ανέβει στα μάτια μας. Καλή συνέχεια και καλές προβλέψεις σε όλους.

15/02/2013 01:23
Φίλε MadeinGreece.

Δεν με ενδιαφέρει καθόλου η κατάταξη στους "top users", έκανα μία πρόταση με μοναδικό στόχο την αύξηση της αξιοπιστίας των προβλέψεων αφού έτσι θα ήταν πολύ μεγαλύτερη η συμμετοχή άρα και εγκυρότερη.

Αυτός είναι και ο λόγος που μπαίνουμε στο site για να δούμε τις προβλέψεις και να ανταλλάξουμε απόψεις με τα άλλα μέλη στο τσατ, πράγμα σχετικά αδύνατο με τον τρόπο που αυτό λειτουργεί (το τσατ) όταν τις περισσότερες ώρες του 24ωρου αντι για στοίχημα βλέπει κανείς μόνο βρισιές,πολύ βαριές τις περισσότερες φορές, αλλά και ότι δήποτε άλλο εκτός από ποδόσφαιρο - στοίχημα.

Δεν θέλουν ας μη το κάνουν φίλε, την απόψη μου εξέφρασα, που μπορούσε έστω και με κάποια παραλλαγή, πχ μπόνους σε αυτούς που δίνουν περισσότερες προβλέψεις, να είναι περισσότερο συμφέρουσα για τα μέλη που στοιχηματίζουν και όχι για αυτούς που μπαίνουν για "χαβαλέ".

Ευχαριστώ για την αξιόλογη συμμετοχή σου στο θέμα.

Καλές προβλέψεις - κέρδη και σε σένα.

15/02/2013 15:59
proco τραβα τηγανισε κανα αβγο και ασε τις υποδειξεις,αμα δεν σου αρεσει το σαιτ κανε δικο σου. μας εγραψες μια @@@@ και μιλας λες και εισαι ο πρωθυπουρφος(παρεμβληθηκατε, εξεφρασα,και κυριλατες εκφρασεις χαχαχαχχαχα), ΚΕΦΤΕ!

16/02/2013 10:30
Ένας φαλακρός έβριζε τον Διογένη. Ο φιλόσοφος γύρισε και του είπε:

«Δεν σου ανταποδίδω τις βρισιές, αλλά θα ήθελα να πω ένα "μπράβο" στις

τρίχες σου, γιατί απαλλάχτηκαν από ένα κακορίζικο κεφάλι».

16/02/2013 17:43
XAXAXAX ΜΕΓΑΛ ΕΔΩ ΣΤΟΙΧΗΜΑΤΙΚΟ ΣΑΙΤ ΕΙΝΑΙ, ΟΧΙ Η ΒΟΥΛΗ!!!

16/02/2013 19:04
Αβούλευτο είναι να γενεί χοίρου μαλλί μετάξι, των απανθρώπων τα παιδιά να' χουν τιμή και τάξη.

16/02/2013 20:00
xaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxa

xaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaaaXAXAxAXX

XAaxAXAAAXAXAX0AX0XA0X0A0X0XA0XA0a0a0x0x00

axxaxaxaxaxaxa

xaAaxxaaaaxa0xa0x0a0xX0AX0AX0A00xa0x0a

xaxaxXAA00A0A0XA0A00AX0AX0XA0XA0XA

XAXAXAXAXAAXA0X0AX0

00000000000000000000000X0X0X0X0X0X0X0X0XX0X0X0X0

16/02/2013 21:00
Δεν περίμενα κάτι περισσότερο. Συνεχώς δείχνεις το ποιός και τι είσαι.-

16/02/2013 23:29
μα ρε μαλακα σε στοιχηματικο σαιτ εισαι οχι σε forum με θεμα την φιλοσοφια..!

17/02/2013 04:16
Άλλαξε ο Μανωλιός κι έβαλε τα ρούχα του αλλιώς......

17/02/2013 10:14
Είσαι άσχετος, profiti13 η με όποιο άλλο ψευδώνυμο παρουσιαστείς.

Βγάλε τις τσίμλπες που είναι μόνιμα στα μάτια σου και διάβασε τι γράφει στο forum στην ενότητα που είμαστε εδώ.

Forum / Συζητήσεις

Επιλογή κατηγορίας

Κατηγορία Θέματα

Γενική Συζήτηση

Εδώ γράφουμε για οτιδήποτε θέλουμε.

ΓΙΑ ΟΤΙΔΗΠΟΤΕ ΘΕΛΟΥΜΕ (το γράφω με κεφαλαία μη τυχόν μέσα από τις τσίμπλες το πετύχεις και το δεις).

--------------------------------------------

Καλή εβδομάδα και κέρδη σε όλους.

17/02/2013 15:38
ναι αλλα δεν ξεκινησες με θεμα τις παροιμιες , το θεμα σου μιλαει για κατι αλλο ..!

κι αλλη ταπα,κι αλλη ταπα??

17/02/2013 19:19
Βγήκες με το profitis13 πάλι?? χαχαχαχαχ.

Απάντηση στις βρισιές σου είναι οι παροιμίες και τα Ρητά, αλλά που μυαλό για να καταλάβεις!!!

Άντε παίξε με τα ψευδώνυμα σου και απείλησε αυτούς που σε φοβούνταιγιατί εγώ δεν σε φοβάμαι.

Αλήθεια γιατί κάποια από αυτά τα ψευδώνυμα "ΜΠΑΝΑΡΙΣΤΗΚΑΝ" και διεγράφησαν???

Η μήπως ούτε αυτό ξέρεις???

Θα τελειώσω με μια παροιμία, που τόσο σου αρέσουν, αλλά δεν τις καταλαβαίνεις λόγω ελείψεως περιεχομένου στο κεφάλι σου.

-Λαγός τη φτέρη έσειε, κακό του κεφαλιού του.-

17/02/2013 20:08
οσα και να διαγραφεις...

και περιττο να σου πω οτι εχω την διπλασια μορφωση απο την δικη σου αμα δεν ξερεις μν κρινεις , επειδη δλδ μας το παιζεις καμποσος και γραφεις λες και εισαι σε σαιτ με θεμα την φιλολογια εισαι μαγκας, εδω μαγκας ειναι οποιος πιανει ματς και εσυ απο ματς σωματαρα, χαχαχαχαχαχα

17/02/2013 20:10
διαγραφεις καθε μερα το σκορ σου και κανεις και παραπονα για την βαθμολογηση, χαχαχαχαχαχαχαχαχα

μπραβο ρε !!!

παιζει ο κυριος 100 ματς την ημερα ως που να πιασει μια καλη βαθμολογια αμα εισαι μαγκας να μν το διαγραφεις στις αποτυχιες το σκορ σου

17/02/2013 20:10
αλλα τι σου λεω , μονο να κλεις ξερεις εσυ και να διαμαρτυρεσαι

17/02/2013 21:48
ΜΥΝΗΜΑ ΑΠΟ ...... "ΜΟΡΦΩΜΕΝΟ"

Προσωπικά Μηνύματα

Aπό: antavalos (17/02/2013 20:15)

Τίτλος: Χωρίς Τίτλο

xaxaxaxaxaxaxaxa

ξερεις ποιος ειμαι φυσικα

ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧ

ΚΑΙ ΜΟΥ ΛΕΣ ΚΑΙ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΑΑΧΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ

ΔΕΝ ΞΕΡΕΙΣ ΠΟΥ ΕΧΕΙΣ ΜΠΛΕΞΕΙ

---------------------------------------

ΑΥΤΗ ΕΙΝΑΙ Η ΜΟΡΦΩΣΗ ΣΟΥ????

Οι μορφωμένοι δεν κάνουν 40 ψευδώνυμα για να απειλούν και να κάνουν βλακείες.

Όσο και να απειλείς δεν με πτοείς, και αρκετά ασχολήθηκα μαζί σου.-

17/02/2013 22:09
Κάτι τελευταίο.

Η βαθμολογία δεν με ενδιαφέρει, το έχω πει ξανά. Αν με ενδιέφερε δεν θα έσβηνα τα χθεσινά από το προφίλ μου, που ήταν καλύτερα από την δική σου βαθμολογία, αν και είχες να δώσεις προγνωστικά από τον .... Δεκέμβρη, χθες έδωσες 6 και έπιασες τα 2.

Για του λόγου το αληθές :

Το score του proco είναι 108.5

Η κατάταξή του είναι 489ος

Μέλος από 30/12/2012

Το μόνο που με ενδιαφέρει είναι τα προγνωστικά που δίνουμε να είναι πλέον αξιόλογα με την δυνατή μεγαλύτερη συμμετοχή.

ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΑΥΤΟ ΣΤΑΜΑΤΑΩ ΤΟΝ ΔΙΑΛΟΓΟ ΜΑΖΙ ΣΟΥ.-

17/02/2013 22:41
στα α@@@@@ μου φιλε

19/02/2013 19:15
egw symfwno me ton proco prepei na ginei h allagh etsi tha exei perissotero kosmo to site........

19/02/2013 22:06
Leo-lima.

Όχι μόνο το site θα έχει περισσότερο κόσμο αλλά θα είναι εγκυρότερες οι προβλέψεις με την κατά πολύ μεγαλύτερη συμμετοχή, άρα μεγάλο όφελος για εμάς τους παίχτες του στοιχήματος.-

20/02/2013 01:20
η προταση σου proco θα κανει απλα μεγαλυτερα τα σκορ.

δεν μου αρεσε!

20/02/2013 14:48
Την απόψη σου την γνωρίζουμε αντάβαλε με όλα τα νίκ που μπήκες για να το πείς.-

20/02/2013 16:27

δεν μου αρεσε!

20/02/2013 17:12
Ζωντόβουλε, μέχρι τώρα μας έχεις δείξει τα 4 από τα 40 ψευδώνυμα σου. Συνέχισε έχεις μέλλον .\.

22/02/2013 13:35

δεν μου αρεσε!

22/02/2013 21:51
o/o

23/02/2013 01:37

δεν μου αρεσε!

23/02/2013 18:27
Με τον τρόπο που συμπεριφέρεσαι μας δείχνεις πόσο αμόρφωτος είσαι, αλλά και πόσο ανώριμος.

Μου θυμίζεις τα πείσματα των παιδιών του Δημοτικού σχολείου (εκτός και αν είσαι ακόμη εκεί).-

23/02/2013 18:51

δεν μου αρεσε!

23/02/2013 21:54
Από τα μυνήματα που λαμβάνω διαπιστώνω ότι όλοι έχουν βγάλει τα συμπεράσματα τους για σένα.

χαχαχαχααχαχχ είσαι για λύπηση.

Δεν θα απαντήσω ξανά σε κείμενο σου, με υποτιμά.-

24/02/2013 00:50

δεν μου αρεσε!

28/02/2013 00:20
proco mas to paizeis filosofos tora i kati iperano apo mas? vre malaka esu den ksereis poso kanei 1+1 kai mou milas gia top user pou den exeis paei oute mia fora stin zoi sou? eisai geleios file mou diegrapse auta pou egrapses giati exeis ginei rezili min ginese kialo...

28/02/2013 16:20
wraios o -az-

28/02/2013 16:23
proco malakies les!!!an htan etsi oloi tha epezan olo to kouponi kai min epiane tipota etsi oloi tha eixan adikithei!!eksipnakia

28/02/2013 16:24
re antavale wraios xaxaaxa

28/02/2013 21:27
Το επίπεδο σας είναι...... προφητικό.

Όσο για τα μαθηματικά σας είναι για κλάματα, προτιμάτε να παίζεται 3-4 Χ και μερικά +7 χωρίς να τα πιστεύετε, μόνο και μόνο για να βγήτε πρώτοι top users και ας αποπροσανατολίζετε τους πραγματικούς παίχτες και όχι τους ομοίους σας που μαζί με αυτούς έχουν βγάλει κάλους τα δάχτυλα σας από την πολύ μ.....α.-

28/02/2013 21:30
Περιμένω περεταίρω εμφάνιση από τα 40 ψευδώνυμα.

01/03/2013 00:11
proco akoma tin sinexizeis tin kouveda???????

xaxaxaaxa!auta ta les esi epeidi den mpoeis na piaseis omades!!xaxaxaxaxa kai meta vgaineis kai apo panw!!kai profiti min apantas aston proco na leei!!!

01/03/2013 00:13
kai oso gia ta mathimatika esi ksereis mathimatika tis protis dimotikou (kai prepei na to pareis san koplimento gt parapanw den ksereis)

01/03/2013 06:07
Μάθε πρώτα απ΄όλα να μιλάς και να γράφεις Ελληνικά και μετά έλα να το συζητήσουμε το θέμα, εδώ φαίνεται ποιος είναι του Δημοτικού.

Καλό μήνα και καλά κέρδη.-

01/03/2013 13:18
ρε βλάκα εσένα περίμενα να μου μάθεις να γράφω χαχαχα τι άλλο θα δω!!!!!

01/03/2013 13:20
proco βάλε μυαλό!!!

01/03/2013 13:53
panos7sofiko και az ειστε ωραιοι ρε μαγκες !!!

ειστε ωραιοι!!!

ρε μ@@@@ proco να ξερεις δεν ειναι δικα μου ψευδωνυμα αυτοι.

αιντε φιλοσοφε..ε φιλοσοφε

Απάντηση

Σχόλιο:  

Για τη συμμετοχή σας στη συζήτηση απαιτείται εγγραφή.

Πρόγραμμα

15:30

OTE Sport 4

Νίκη Βόλου - Κασσιόπη

Περισσότερα
Έχεις site ή blog;

Βάλε δωρεάν ζωντανά αποτελέσματα στοιχήματος στο site ή blog σου.

Πληροφορίες

Κάντε μας Like στο Facebook